Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Şeyma Subaşı kimdir instagramı ve asıl işi nedir?

07.12.2017
1.089
Şeyma Subaşı kimdir instagramı ve asıl işi nedir?

Acun Ilıcalı’nın son eşi Şeyma Subaşı 2017 yılında dillere destan bir düğünle evlendi. Peki Şeyma Subaşı kimdir, asıl işi ne aslen nereli ve kızlarının ismi ne?

Son dönemlerin popüler ismi Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990’da doğdu. Bir döneme damga vuran ‘Var mısın Yok musun?’ yarışmanın yarışmalarından biri olan Şeyma Subaşı, 2008 yılında katılığı Miss Turkey yarışmasıyla tırmanmaya başladı. Ünlü tasarımcıların moda defilelerinde boy gösterdi,

İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı okudu. Var Mısın Yok Musun? Yarışmasına katılmış ve 69 Bin TL ödül kazanarak ayrıldı. Bu tarihten sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşan Subaşı, “Yok Böyle Dans” isimli yarışmada kostüm tasarımcısı olarak çalışmaya başladı.


Eylül ayında 8 yıldır beraber olduğu Acun Ilıcalı ile evlenen Şeyma Subaşı’nın ünlü televizyoncudan bir de Melisa adında kızı bulunuyor.

Acun Ilıcalı’nın eşleri ve çocukları! İlk eşi ve ikinci karısı kimdir? Acun Ilıcalı'nın eşleri ve çocukları! İlk eşi ve ikinci karısı kimdir? Acun Ilıcalı'nın eşleri ve çocukları! İlk eşi ve ikinci karısı kimdir? Acun Ilıcalı'nın eşleri ve çocukları! İlk eşi ve ikinci karısı kimdir? HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.