Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Olgun Şimşek namı diğer Kimsesiz Yaşar’dan dostum türküsü

07.12.2017
848
Olgun Şimşek namı diğer Kimsesiz Yaşar’dan dostum türküsü

Oyunculuğu kadar sesiyle de meşhur olan Olgun Şimşek Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yıldızı olmayı başardı. Diziye Kimsesiz Yaşar karakteri ile sezon başında dahil olan Olgun Şimşek, mafya dizisinde kendine has mimikleri ile muhteşem bir performans sergiliyor.

Olgun Şimşek ekranın en çok izlenen komedi dizisinde de Selahattin rolüyle herkesi mest etmişti. Sesiyle meşhur olan Olgun Şimşek, türkülerini bu kez Eşkiya dizisinde söylemeye başladı. Dizinin son bölümüne de Dostum Dostum türküsü ile yine o damgasını vurdu. İşte Kimsesiz Yaşar’dan o türkü;

Eşkiya Dünyaya hükümdar olmazın son bölümünde neler oldu işte yeni bölümün fragmanı: Hızır Çakırbeyli’nin masadaki yerine geçen Meryem, ailesine zarar verecek düşmanlarını ortaya çıkarmak konusunda kararlıdır. Kocasının hasretinin sızlattığı yüreğine taş basar, gözyaşlarını içine akıtıp planlarını uygulamaya devam eder. Karısının nasıl bir plan yaptığından bihaber olan Hızır ise endişelidir.

Olgun Şimşek kimdir nereli kaç yaşında? Eşi kim?

İçerideki herkes dışarıdan hayırlı bir haber beklerken karşılarında şer bulurlar. Aynı koğuşu paylaşan dostlardan önce Tipi’ye değen Mürsel’in tehditleri, o koğuştan birinin canını yakacaktır…Diğer yandan Ceylan, Alparslan ve İlyas’ı da yanına alarak bir intihar görevine girişir.

Tüm bunlar olurken sakinliğiyle dikkat çeken Ünal Kaplan çatışmaktansa uzlaşmaktan yanadır. Bunun mümkün olmasını sağlayacak plan ise Ekrem’in kızı Selda ve Hızır Ali üstünden yapılır. Bütün bu karmaşa ortamında etrafında olup biteni fark edemeyecek kadar kör olan Hızır Ali’nin yaptığı hatalar Çakırbeyli hanesinin kapılarının dışında kalmasına neden olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.