Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Nicole Kidman Öldü mü?

Huzur içinde yat Nicole Kidman

 

Nicole Kidman gerçekten intiharın eşiğinde mi… Yoksa öldü de gerçek saklanıyor mu.

Hollywood’un güzel oyuncusu Nicole Kidman son üç gündür dudak uçuklatan söylentilerin odak noktasında.

Bir İtalyan sitesi Kidman’ın artık yaşlandığı için yapımcı ve yönetmenlerin eskisi kadar ilgisini çekmediği bu yüzden de depresyonda olduğunu ileri sürdü.Aynı site, Kidman’ın yakın arkadaşı olan modacı L’wren Scott’ın ölümüyle sarsıldığını bunun da depresyonunu artırdığını yazdı.

İtalyan sitesinin iddiasına göre Nicole Kidman’ın kocası Keith Urban ile de arası açık. Bir müzik yarışmsının jürisinde yer alan Keith Urban’ın ailesine eskisi kadar vakit ayıramadığı bunun da güzel oyuncuyu üzdüğü ileri sürüldü.

Sosyal medyada geçtiğimiz Pazar günü Nicole Kidman’ın öldüğü haberleri yayıldı. R.I.P Nicole Kidman (Huzun İçinde Yat Nicole Kidman) adıyla açılan sayfada ünlü oyuncunun öldüğü duyuruldu.

Kidman’ın ölümüyle ilgili iddia söz konusu sayfada “Pazar günü saat 11:00′da bizim sevgili oyuncumuz Nicole Kidman öldü. Kidman 20 Haziran 1967′de Honolulu’da doğdu. Onu çok özleyeceğiz ama unutmayacağız. Lütfen ona olan sempatinizi ve taziyelerinizi bu sayfayı beğenerek ya da yorum yazarak belirtiniz “notuyla duyuruldu.

Facebook sayfası bir anda milyonlarca kişinin “beğeni” aldı. Kidman’ın çok sayıda hayranı üzüntülerini belirten mesajlar paylaştı.

Ancak daha sonra bunun bir internet şakası olduğu ortaya çıktı. Kidman’ın çok sayıda hayranı bu tuhaf şakayı hiç de komik bulmadıklarını belirtti.

Tüm bu söylentilere son noktayı Kidman’ın sözcüsü ünlü oyuncunun hayatta ve sağlıklı olduğunu söyleyerek koydu.

Yazının Tamamı İçin Tıklayın…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.