Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Cem Davran söyledi nedir bu tuvalet camı olayı?

14.12.2017
744
Cem Davran söyledi nedir bu tuvalet camı olayı?

Altın Kelebek ödül töreni dün sahiplerini buldu. Sunuculuğunu Ayça Ayşin Turan ile Cem Davran’ın sunuculuğunu yaptığı gecede birçok olay da yaşandı. Bunlardan biri de Cem Davran’ın yaptığı bir şakaydı. Oyuncu Ayça Ayşin Turan en iyi diziyi sunmak için anons yaparken Ruhsar dizisine gönderme yaptı. O sırada ise Cem Davran’ın söylediği bir cümle magazin gündemine bomba gibi düştü. 

 Gecenin sunuculuğunu son dönemin genç oyuncularından Ayça Ayşin Turan’la birlikte gerçekleştiren Cem Davran, Turan’ın Ruhsar dizisinin jenerik şarkısını söylemesi üzerine Cem Davran o dönem dizide partneri olan Hande Ataizi’nin bir gece kulübünün tuvalet camında sıkıştığı görüntülere gönderme yaparak ‘Aklıma tuvalet camı geldi nedense’ şeklinde bir açıklamada bulundu. Hande Ataizi de daha sonra tuvalet camı ile ilgili instagram hesabından açıklama yaptı ve Ruhsar’ın ruhuna yakışmadı dedi. Peki neydi bu tuvalet şakası?

TUVALET CAMI ŞAKASI NE?  Oyuncu Hande Ataizi, 1999 yılı haziran ayında burnundan estetik operasyon geçirmiş ve bandajlı haliyle görüntü vermemek adına Bodrum’da gittiği bir mekanın tuvalet camından çıkmak istedi. Ancak 5-6 metre yükseklikteki tuvalet camından aşağıya atlayamayan Ataizi geri de dönemeyince orada sıkışmış ve gazetecilere yıllarca konuşulacak görüntüleri vermişti.

Cem Davran tuvalet camı dedi Hande Ataizi ateş püskürdü

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.