Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Yeni Yılda Makyajınız Nasıl Olmalı?

26.12.2017
737

Yeni yılda nasıl bir makyaj sizi göz alıcı hale getirir? Yeni yılın makyaj trendleri neler? Sizler için araştırdık.

Yeni Yılda Makyajınız Nasıl Olmalı?

Profesyonel ve Kalıcı Makyaj Uzmanı Demet Tecir’den aldığımız bilgiler sizi bu konuda oldukça aydınlatacak. Bu yıl alışılmış makyaj trendlerinin dışına çıkacak, güzelliğinizi öne çıkaran canlı renkler tercih edeceksiniz.

Bu yıl daha çok sıcak ve canlı renklerin trend olacağını söyleyebiliriz. Yeni yıla çok farklı ve göz alıcı canlı renkler hakim. Bu yıl da doğal kalın kaşlar ve boyalı kaşlar moda. Doğal kalın kaşlar ve boyalı kaşlar ifadeyi yoğunlaştırırken göz kapaklarındaki sıcak ve eğlenceli renkleri destekleyip tamamlıyor. Böylelikle yılbaşında görüntünüzün imzasını makyajınızla damgalamış olacaksınız.

Kadınlar için ayna karşısında tebessüm edebilmek her şeyden önemli. Kadının kendini güzel ve çekici bulması kendine verdiği önem ve özenden geçiyor. Bunun pek çok yolu var ve en önemlilerinden biri makyaj. Kendini tanımak ve doğru makyajı yapmak, yılın trendlerini takip ederek uygulamak sizi hem modern bir görünüme kavuşturacak, hem de girdiğiniz ortamlarda öne çıkmanızı sağlayacak. Aynaya baktığınızda ettiğiniz tebessüme eşlik etmek, bana bambaşka bir dünyanın kapılarını açtı. Çalışmalarımızda profesyonel makyaj uzmanlığının yanı sıra, kalıcı makyaj uygulamaları ve eğitimleri vererek yolumuza devam ediyoruz.

Yeni Yılda Makyaj Trendleri

Yılbaşı gecesi cesur kadınların göz kapaklarını rengarenk ve canlı tonlarda göreceğiz. Dudaklarda ise erik tonları, kiraz tonları ve kestane gibi koyu renkler hakim olacak. İki tonlu dudaklar da yoğunlukta olacak. Birbirine benzer iki renk tonu kullanarak bu görüntüye sahip olmak mümkün. Denemeye değer neon göz kalemleri, sıkıcı siyah göz kalemlerinin yerini alacak. Aynı zamanda neon kirpikler de yoğunlukta. Elbette beyaz renk göz kaleminden de vazgeçmedik, yine gözlerde beyaz renk göz kalemleri göreceğiz. Göz kapaklarının eğlenceli ve rengarenk halini koyu renk rujlar tamamlayacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.