Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

TATD Prestij Ödülü YBU Acil’in oldu

07.12.2017
671
TATD Prestij Ödülü YBU Acil’in oldu

ANTALYA’da bu yıl 9. Düzenlenen Asya Acil Tıp Kongresi’nde 2017 TATD Prestij Ödülü bu yıl Ankara’nın oldu. Oylamada en yüksek puanı Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı ekibi alırken, alanın en önemli ödüllerinden olan “prestij ödülünün” de sahibi oldu. Ödülü Bölüm Başkanı Doç. Dr. Şervan Gökhan, ekibiyle birlikte aldı.

Türkiye Acil Tıp Derneği’nin ev sahipliğinde Antalya’da düzenlenen 9. Asya Acil Tıp Kongresi’ne Yıldırım Beyazıt Üniversitesi adına Acil Top Anabilim Dalı katıldı.

Kongrede, sağlık alanında gelişen teknolojiler ve Acil Tıp Anabilim Dalı’nın önemi ele alındı. Program sonunda belirlenen kriterler doğrultusunda sözel ve poster bildirilerden en yüksek puanı Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı toplayarak, 2017 TATD Prestij Ödülü’nün sahibi oldu.

Ödülü, üniversite adına Acil Tıp Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Şervan Gökhan aldı. Gökhan ödül töreninde yaptığı konuşmada, hedeflerinin sağlık alanında en iyiye ulaşmak olduğunu ifade ederek, bu konuda var güçleriyle çalıştıklarını söyledi. 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.