Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Sevgililer Günü Hediyeniz Bizden!

09.05.2018
766

Etrafınızdaki herkes “Sevgililer Günü” için planlar yaparken sizin hala bir programınız yoksa üzülmeyin. Bu yılki Sevgililer Günü programınızı Yakalaco yapıyor ve size muhteşem bir masaj hediye ediyor.

Sevgililer Günü Hediyeniz Bizden!

İstanbul’un en merkezi ve şık bölgelerinden biri olan Levent’te konumlanan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, uzman terapistleri ve mükemmel atmosferi ile bambaşka bir masaj ve spa deneyimi sunuyor. Siz de sevgilinizle/eşinizle muhteşem bir masaj keyfi yaşamak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit! 

Yapmanız gereken tek şey Mahmure Instagram hesabını (https://www.instagram.com/mahmurecom/) takip etmek, sevgilini/eşini paylaşılan postun altına etiketlemek! Çekilişle belirlenen 2 kişi bu muhteşem hediyenin sahibi olacak. 

KATILIM KOŞULLAR

1. “Sevgililer Günü Hediyen bizden” yarışması 09.02.2018 Cuma günü başlayıp 12.02.2018 17:00’da sona erecektir.

2. 18 yaş altı kullanıcılar yarışmaya katılamaz.

3. Yarışmaya katılmak için Mahmure Instagram hesabının takip edilmesi gerekiyor. Yarışma postunun altına sevgilinizi/eşinizi etiketleyerek yarışmaya katılmaya hak kazanabilirsiniz.

4. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

5. Hürriyet kampanya boyunca, oluşturulan uygunsuz içeriği iptal etme hakkını elinde tutar.

6. Yarışmaya katılan herkes, bu kuralların onaylandığına dair ayrı bir işlem yapmasa bile bu şartları kabul etmiş sayılır.

7. Kazananlar 12.02.2018 Pazartesi günü saat 17.30’da açıklanacaktır. 13.02.2018 Salı günü saat 14.00’a kadar adres ve telefon bilgilerini ulaştırmayan kişiler ödül kazanamaz.

8. Katılım şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır. Katılıma ait koşullarda belirlenmeyen diğer tüm hususlarda karar yetkisi, münhasıran Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir.

9. Çekilişle belirlenen 2 kişi, Wyndham Grand İstanbul Levent Qualitasspa’da 2 kişilik masaj hakkı kazanacaktır. Hediye detayı için tıklayın!

10- Kazanan talihli kişiler ödülünü Şubat ayı içerisinde istediği tarihte (müsaitlik durumuna göre) kullanabilirler. Kazananlar 0850 266 85 8011 nolu numarayı arayarak isim, soy isim ve telefon numaralarını belirterek istedikleri günlere rezervasyon yaptırabileceklerdir.

11- Talihliler ödüllerini nakit karşılığı talep edemez, kazandığı ödülü değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz.

12. Hürriyet önceden belirtmeksizin kampanyayı durdurma ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

13. İşbu yarışma içeriğinin tüm hakları münhasıran Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş’ye aittir.

14. Sonuçlar Mahmure Instagram sayfasında yayınlanacaktır.

Yayın tarihi: 09.02.2018

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.