Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Selin Ciğeri kimdir futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra nereli?

14.12.2017
1.362
Selin Ciğeri kimdir futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra nereli?

Erkek olarak dünyaya gelen fakat daha sonra cinsiyet değiştirme ameliyatı olan Selin Ciğerci evlilik hazırlığı yapıyor. Futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile evlenmeye hazırlanan Ciğerci’nin hayatına yakından bakalım.

Selin Ciğerci cinsiyet değiştirme ameliyatı yapmadan önceki ismi Okan’dı. Babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olan Selin Ciğerci instagram fenomenleri arasında yer alıyor. Yüzünde hiç estetik olmadığını söyleyen Ciğerci, “Yaptırdığım tek estetik göğüslerime silikon taktırmak ve cinsiyet değiştirme ameliyatı. Ben artık pembe kimlikli bir kadınım” ifadelerini kullandı.  Ailesi tarafından desteklenen ve eşcinsel olduğu ilk zamanlardan beri bilinen Ciğerci, cinsiyet değiştirme ameliyatını şöyle anlatıyor: Evet ama erkek kardeşim ve babam ameliyat olmamı istemedi. O yüzden evden ayrıldım. 3 yıl annem dışında kimseyle görüşmedim. Sonra onlar da dayanamadı. Bana hiçbir maddi yardım yapmayarak süründürmeye vazgeçirmeye çalıştılar. 

EVLENMEK İSTİYOR: Selin Ciğerci geçtiğimiz yıllarda verdiği bir röportajda evlenmek istediğini dile getirmişti. Ciğerci, “Çocuğum olmayacak biliyorum ama evlenmek istiyorum. Sosyal medyaya da veda edip evimin kadını olarak yaşamak istiyorum. 25 yaşına kadar çok çapkındım. Ama sonra duruldum” ifadelerini kullandı. Gökhan Çıra ile sevgili olan Selin Ciğerci ilk kez görüntülendi. Gökhan Çıra aynı zamanda İstanbul’da bir takımla anlaşacağını da sözlerine ekledi.

GÖKHAN ÇIRA KİMDİR? 21 yaşında olan futbolcu Gökhan Çıra İstanbul’da bir kulüple anlaşmak üzere. Sevgilisi Selin Ciğerci ile dünyaevine girmeye devam eden Gökhan Çıra instagram hesabından sık sık fotoğraf paylaşıyor.

Selin Ciğerci futbolcu sevgilisiyle ilk kez yakalandı evleniyorlar

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.