Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Marchon Eyewear Sonbahar- Kış Koleksiyonu

02.11.2018
862

Calvin Klein, Chloé, Karl Lagerfeld, Lacoste, Marni, MCM, Longchamp, Nike Vision ve Salvatore Ferragamo’nun Sonbahar-Kış 2018 gözlük koleksiyonları zengin model seçenekleri ve her biri kendine özgü tasarım çizgisiyle herkese uygun bir gözlük vaat ediyor.

Marchon Eyewear Sonbahar- Kış Koleksiyonu

CALVIN KLEIN gözlük koleksiyonu markanın kreatif direktörü Raf Simons’ın sanatsal ve küratoryal ikonik perspektifini benzersiz bir tarzda vurguluyor. Bu özel koleksiyonda Simons, zarif materyallerdeki mimari silüetleri, şık metal detaylar ve zengin renk kombinasyonlarıyla birleştirilerek sanat ile iç içe özel bir güne gözlüğü ve optik gözlük koleksiyonu sunuyor.

CALVIN KLEIN gözlük koleksiyonunda ise, hem erkek hem de kadın gözlüklerinde modern, kusursuz ve modada öncü bir tarza sahip keskin, ilerici bir tavır göze çarpıyor. Güçlü renk paletlerinin, masif bir donanım tasarımının ve karma materyallerin kullanıldığı bu koleksiyon, markanın ikonik tarzına otantik bir yorum getiriyor.

Chloé’nin Sonbahar – Kış gözlük koleksiyonunda, markanın çabasız şıklık vizyonu tam anlamıyla modern bir esinti ile harmanlanıyor. İnce yapılar, sofistike materyaller, parlak efektler ve belirgin detaylar ile güçleniyor. Bu detaylardan öncelikli olarak, Chloé’nin zanaatsal becerisinin ve ayrıntılara olan özel dikkatinin simgesi niteliğindeki mücevher esintili motifler, çiçek şekilli menteşeler ve sonsuz “O” metal halka dikkat çekiyor.

Modern ve zamansız tasarımlarıyla alışılmışın ötesine geçen modellere sahip Karl Lagerfeld gözlük koleksiyonu, usta couturier Karl’ın cesur, yaratıcı ve hiper-sofistike vizyonunu yansıtıyor. Koleksiyonda, Parlak materyaller, şehvetli Feminen şekiller ve karizmatik erkek modellerinin yanı sıra, geçtiğimiz aylarda supermodel Kaia Gerber ve Karl Lagerfeld’in iş birliği niteliğindeki KAIAxKARL kapsül koleksiyonuna ait pembe asetat gözlük modeli de Sonbahar-Kış 2018 koleksiyonuna dahil ediliyor. 

Lacoste Sonbahar-Kış 2018 gözlük koleksiyonunda vintage ve ileri teknoloji markanın aktif karakterlerini modern bir dokunuşla güçlendirmek ve böylece çok yönlü bir gözlük koleksiyonu oluşturmak üzere bir araya geliyor. Farklı ancak son derece konforlu tasarımlar, markanın otantik mirasını benzersiz bir dinamikle bir araya getirirken, renk oyunları, kişiselleştirilmiş ayrıntılar ve şık motifler modelleri zenginleştiriyor. Bunun yanı sıra, markanın başarılı tenisçi Novak Djokovic ile bir araya geldiği özel koleksiyona ait gözlükler ve Lacoste 85. Yıl özel modeli de de Sonbahar-Kış 2018 koleksiyonunda yer alıyor.

Çarpıcı kreatif bitişlerle etkileyici tasarımlara sahip feminen ve sofistike Marni Sonbahar-Kış 2018 gözlük koleksiyonu markanın eklektik ve heyecanlı ruhuyla hayat buluyor. Yalınlığa ve sıradışı çekiciliğe önem veren Marni’nin kendine özgü algısına gönderme yapan kontrast camlar ve formlar arasındaki eşsiz oyun avangart tasarımlar ve usta zanaatkarlıkla vurgulanıyor. Koleksiyondaki kontrast renk camlara sahip Marni Calder modeli, camlar arasında ters köprü bağlantısı ve zarif yuvarlak metal yapıya sahip modern karakteriyle öne çıkıyor. Marni’nin Dali isimli güneş gözlüğü ise iki farklı renk kullanımının aracılığıyla camlarda oluşan dudak şekliyle Salvador Dali’nin sürreal resimlerine gönderme yapıyor. Markanın imzası haline gelen renk bloğu estetiği optik gözlük tasarımlarında dikdörtgen çerçevelere ilham oluyor ve çerçevelerde zıt renkleri buluşturuyor. 

Vintage ruh ile yüksek teknolojinin kesiştiği sofistikelikten ilham alan MCM’in yeni koleksiyonu markanın çarpıcı tasarım yaklaşımıyla hayat buluyor. Birinci sınıf malzeme, şık bitişler ve keskin metalik detaylar her modelin dinamik etkisini güçlendirmek için ustalıkla tasarımlara yansıtılırken, her bir tasarım çekici renk efektleriyle çarpıcı proporsiyonlar arasında devamlı bir oyun halinde. Sonbahar/Kış 2018 koleksiyonunda öne çıkan maske görünümlü güneş gölükler, MCM’in ikonik Munchen A10 modelinden ilham alarak vintage bir havayı ileri teknolojiyle buluşturuyor. Bu Retro geometrik bir forma sahip gözlükler, lamine edilmiş ön çift cama ve cut-out saplarda markanın metalik olarak işlenmiş markanın logosuna sahip. 

Salvatore Ferragamo’nun geleneksel el işçiliğine özen gösteren ve titizlikle şekillenen Sonbahar-Kış 2018 gözlük koleksiyonu, ince işçilik ve tasarım uzmanlığını yenilikçi renk efektleriyle bir araya getirerek, güneş gözlüklerinde ve optik çerçevelerde rafine bir stil ortaya koyuyor. Ayrıca markanın miras simgesi niteliğindeki “Gancini” detaylı modelini ve ikonik çiçek formundaki ayakkabı topuklarından ilham alan “Fiore” konseptini gözlük koleksiyonuna da taşıyarak her parçayı nihai bir üslup ve sofistike bir sembole dönüştürüyor. 

Nike Vision, Oyunu Daha İyi Görmelerine (See Sport Better™) yardımcı olmak üzere kadın, erkek ve çocuklar için tasarlanmış gözlük koleksiyonu ile sporculara ilham vermeyi ve yenilik getirmeyi amaç ediniyor. Her insanın içindeki sporcu düşünülerek, markanın bünyesindeki her spor kategorisi için yenilikçi bir tutumla tasarlanmış performans ya da lifestyle güneş gözlükleri ve optik çerçeveler Nike Vision Sonbahar-Kış 2018 koleksiyonunun temelini oluşturuyor. Bu koleksiyon; Koşu, egzersiz, golf, beyzbol ve kaykay gibi birçok spor dalı için geliştirilen güneş gözlüklerinden, Flexon, Vortex, Titanyum ve Asetat gibi malzemelerden üretilen optik çerçevelere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. 

Yayın tarihi: 02.11.2018

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.