Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Hayatınıza Sokmamanız Gereken 4 Erkek Tipi

13.07.2018
615

Erkek arkadaşınız aradığınız kişi mi, yoksa hayatınızdan acilen çıkarmanız gereken biri mi? Bazı insanlar alışkanlıktan dolayı ilişkilerini bitirmeye yanaşmazlar. Bu ilişkiler onlar için iyi olmasa bile. Aşk yüzünden kör olmuşsanız bile, partnerinizin size iyi mi kötü mü geldiğini anlamanın yolları var…

Hayatınıza Sokmamanız Gereken 4 Erkek Tipi

Peki hayatınızdan derhal çıkarmanız gereken bu zehirli erkek tipleri nedir ve nasıl anlaşılı? İşte o özellikler;

Cevapsız

Eğer erkek arkadaşınız mesajlarınıza cevap vermemeyi bir alışkanlık haline getirdiyse ve ondan bir cevap almak saatler sürüyorsa, karşınızdaki insanı terk etmeyi düşünmeniz gerekir. Yıl 2018, ve telefonlarımız hep yanımızda. Bir mesaja cevap vermemenin hiçbir mantıklı açıklaması olamaz. Ayrıca, eğer günlük hayatında size vakit ayıramıyorsa, o zaman sizinle birlikte olmayı da hak etmiyor demektir. 

İnternet Merakı

Partnerinizin size olan ilgisi sadece instagrama çekici bir fotoğraf koyduktan sonra mı artıyor? Eğer bir erkek sizin ne kadar mükemmel olduğunuzu fark etmek için filtrelenmiş bir fotoğrafa ihtiyaç duyuyorsa, sizin hayatınızda yeri yok demektir. Sizi hak etmiyor ve asla hak etmeyecektir. Çünkü siz, internete koyduğunuz fotoğraflar olmadan da çok güzelsiniz ve bunu fark edebilen bir erkekle birlikte olmayı hak ediyorsunuz.

Döngü

Bir gün çok iyi, diğer gün çok kötü. İyi gününde size dünyadaki en önemli şeymişsiniz gibi davranıyor. fakat kötü gününde size değer vermiyor, aramıyor, sormuyor. Ayrıca bu durum sadece bir hafta için değil, sürekli tekrarlanıyor. Böyle bir durum yaşıyorsanız bir dakika durup ilişkinize uzaktan bakmanız gerekiyor. Güzel günlerde yaşadığınız mükemmel anlar, kötü günleri yok etmek için yeterli değil maalesef. Asla bu şekilde davranılmayı hak etmiyorsunuz. Sizin hak ettiğiniz şey, her gün dünyadaki en önemli şey gibi davranılmak.

Geleceğe Dönük Cevap

Yaz aylarında bodrumda keyifli bir kaçamak için plan yapmaya çalışıyorsunuz fakat sevgiliniz burun kıvırıyor ve kesin cevap vermiyor mu? Bırakın önümüzdeki yazı, önümüzdeki hafta için bile plan yapmayan bir erkek arkadaş iyiye işaret değildir. Bu da sevgilinizin sizinle uzun süreli düşünmediğine bir kanıt ve onu bırakmanız gerektiğini gösteren bir sinyal. Size sadece şuanki zamanını ayırıyor ve gelecekteki zamanı için kesin birşey söylemiyorsa, sizin de gelecek planlarınızda olmayı hak etmiyordur.

Kaynak: allwomenstalk

Yayın tarihi: 02.07.2018

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.