Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Hakan Yılmaz’ın eşi Elif Yılmaz kimdir saldırıya uğradılar

14.12.2017
870
Hakan Yılmaz’ın eşi Elif Yılmaz kimdir saldırıya uğradılar

Ünü oyuncu Hakan Yılmaz ve Eşi Elif Yılmaz önceki akşam Etiler’deki Le Meridien Otel’in lobisinde saldırıya uğradı. Yılmaz ve eşinin şikayeti sonrası polis, otelin güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. İfadeleri alınan saldırganlar serbest bırakıldı. Peki Elif Yılmaz kimdir kaç yaşında nereli? 

Hakan Yılmaz, önceki akşam arkadaşlarıyla birlikte Arnavutköy’de bir restoranda kendisi için hazırlanan sürpriz doğum günü yemeğine katıldı. Hakan Yılmaz, daha sonra eşi Elif ile birlikte konaklamak için Etiler’deki Le Meridien Otel’e gitti. Yılmaz ve eşi, otele giriş yaptıkları sırada yanlarına, korumasıyla birlikte Denizhan Vural ile birlikte arkadaşı Erdal Gökçe geldi.

Vural, Yılmaz’a “Sen beni tanıyor musun” diye sordu. Hakan Yılmaz da “Kusura bakmayın, tanıyamadım” yanıtını verdi. Bunun üzerine Denizhan Vural, “Sen beni nasıl tanımazsın. Seni ve karını burada harcarım” dedikten sonra üç kişi, Hakan Yılmaz ve eşine otel lobisinde tekme tokat vurmaya başladı.

Bu sırada saldırganlar, Elif Yılmaz‘ın kafasına da sert bir cisimle vurdu. Otel çalışanlarının araya girip dayağı durdurma çalışmaları sonuçsuz kaldı. Bir süre sonra otele gelen polis, üç kişiyi gözaltına aldı.

Denizhan Vural, koruması ve Erdal Gökçe, polis merkezine götürüldü. Yüzü ve gözünün yanı sıra vücudunun farklı yerlerinde morluklar oluşan Hakan Yılmaz ile eşi hastanede tedavi edilip, darp raporu aldı.

Ünlü oyuncu daha sonra karakola giderek şüphelilerden şikayetçi oldu. Yılmaz ve eşinin şikayeti sonrası polis, otelin güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. İfadeleri alınan saldırganlar serbest bırakıldı.

ELİF YILMAZ KİMDİR? Hakan Yılmaz’ın 2. eşi olan Elif Öngel 1986 İzmir doğumludur. 31 yaşında olan Elif Öngel, Hukukçudur ve İstanbul’da işini kurup çalışmaktadır.

Büyük skandal Hakan Yılmaz ve eşine otel lobisinde dayak!

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.