Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Duygu Özaslan kimdir nereli youtube fenomeniden MALİ ifşası!

07.12.2017
850
Duygu Özaslan kimdir nereli youtube fenomeniden MALİ ifşası!

Duygu Özaslan instagram’dan paylaştığı Mehmet Ali Erbil ifşasıyla gündeme geldi. Herkes bu olaydan sonra Duygu Özaslan’ı merak etmeye başladı. Duygu Özaslan özel hayatı ve biyografisini sizler için derledik.

Duygu Özaslan, 1991 yılında doğdu. YouTube üzerinde yayınladığı makyaj videolarıyla ünlenen Duygu Özaslan’ın abonesi her geçen gün artıyor. Çektiği makyaj videolarıyla sosyal medya fenomeni olan Duygu Özaslan, İstanbul Üniversitesi’nde İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyor. Günümüzde ilk başlarda hobi olarak açtığı YouTube kanalında makyaj videoları paylaşan Duygu Özaslan, bu hobiyi meslek haline getirdi. 2014 yılında verdiği bir röportajda kendisini şu sözlerle anlamıştı: İstanbul Üniversitesi’nde İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyorum. Tamamen hobi olarak başladım bu işe. İlk başta ayda bir video yüklüyordum. Yabancı güzellik vlogger’larını izlemeyi çok seviyordum. Ben de öyle bir şey yapmak istiyordum, amacım tamamen sevdiğim şeyleri paylaşmaktı. Arkadaşlarım bana makyaj, kozmetik konularını çok soruyordu, “Nereden alayım, hangisi iyi” diye… “Bir kanal açsana” dediler bana ve ben de başladım. Ben açtığımda Türkiye’de çok vlogger yoktu. Sonra Youtube’la partner oldum. Para kazanıldığını bile bilmiyordum ilk başta… Şimdi reklamlar üzerinden gelir elde ediyorum.

MEHMET ALİ ERBİL İFŞASI NE? Duygu Özaslan instagram’dan paylaştığı bir hikaye ile MALİ’yi ifşa etti. Mali’nin bir beni takip etmemişsiniz mesajını paylaşan Duygu Özaslan bir anda gündeme oturdu.

Mehmet Ali Erbil rezil rüsva oldu! Mesajları ifşa etti

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.