Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Cengiz Kurtoğlu kimdir son durum ne neden hastanede?

14.12.2017
891
Cengiz Kurtoğlu kimdir son durum ne neden hastanede?

Cengiz Kurtoğlu dün akşam son dakika hastaneye kaldırıldı. Mide ameliyatı geçiren ve 45 kilo veren Cengiz Kurtoğlu’nun neden hastaneye kaldırıldığı merak konusu oldu.

5 Mayıs 1959 senesinde dünyaya gelen Cengiz Kurtoğlu aslen Artvinlidir. Türki müzisyen, piyanist ve şarkıcı olan Kurtoğlu müzik piyasasının usta isimlerinden biri.

Unutulan, Gelin Etmişler, Gelin Olmuş Gidiyorsun, Okul Yılları, Resmini Öptüm de Yattım, Bizim Şarkımız, Küllenen Aşk, Kabul Edemem, Gece Olunca, Yıllarım, Liselim, Duvardaki Resim, Daha Yokluğunun İlk Akşamında gibi şarkılarıyla Türk arabesk müziğinin efsaneleri arasında yer aldı.

CENGİZ KURTOĞLU SON DURUM NE?

Cengiz Kurtoğlu dün sahneden sonra hastaneye kaldırıldı. Henüz neden hastaneye kaldırıldığı bilinmese de mide ameliyatı geçiren ve 45 kilo veren Cengiz Kurtoğlu’nun zayıfladığı için hastaneye kaldırıldığı sosyal medyada konuşuluyor. 

Cengiz Kurtoğlu ailesiyle her zaman vakit geçirmekten keyif alıyor. Fatma Kurtoğlu ile evli olan Cengiz Kurtoğlu’nun 3 çocuğu bulunuyor. Geçtiğimiz yıllarda kızı Aylin Kurtoğlu’nu evlendiren usta sanatçının bir de torunu bulunuyor. 

Cengiz Kurtoğlu hastaneye kaldırıldı

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.