Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Yaşam Alanınızdaki Sihirli Dönüşümü “Touching” ile Başlatın

07.12.2017
733

Yaşadığınız alanı yüksek maliyetler ile, aylarca süren dekore etme dönemi geride kalıyor. Modern yaşamın ihtiyaçlarını göz önünde tutarak, hayatınızdaki sihirli değişimi kısa bir zamanda uygulayan iç mimarinin yeni trendi Touching, ekonomik, pratik ve yaratıcı çözümler sunuyor.

Yaşam Alanınızdaki Sihirli Dönüşümü “Touching” ile Başlatın

Sıcak yaz günlerinin ardından yaklaşan sonbahar ile birlikte evlerimizde ve ofislerimizde daha çok zaman geçirmeye başlayacağız. Modern hayatın bizi hapseden ritminden kurtulup, yaşam alanlarımızda bir değişim gerçekleştirmeyi hepimiz istiyoruz ancak başta oluşacak karmaşa, akabinde zaman kısıtı ve yüksek maliyetler, her seferinde bizi durduruyor. Ancak gözümüzde büyüttüğümüz mali yük ve zaman sıkıntısını ortadan kaldırmak artık mümkün oluyor. Yüksek Mimar Emel Balcı’nın öncüsü olduğu Touching yöntemi, kısa zamanda sihirli dokunuşlar ile hayatınızı bir anda değiştiriyor.

Değişen dekorasyon anlayışının getirdiği yenilikleri barındıran ve yaratıcı çözümlerin ön planda olduğu mimari dekorasyon yöntemi Touching ile artık sadece küçük dokunuşlarla mekanlar yepyeni bir görünüm kazanabiliyor. Modern hayatın getirdiği ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak dekore edilecek mekanın stilini, dokusunu ve karakterini yeniden oluşturulmasını sağlayan Touching, yaşam alanlarını hızlı, ekonomik ve yaratıcı çözümlerle yenileme imkanı sunuyor.

“Büyük Değişim Hissi Yaşam Tarzınıza Uygun Küçük Dokunuşlarla da Gelebilir”

Touching metodunun öncüsü ve ML Mimarlık Dekorasyon’un kurucusu Yüksek Mimar Emel Balcı; modern iç mimarinin yeni trendi olan bu yöntemin, zamandan ve bütçeden tasarruf etmek isteyenler için küçük dokunuşlarla büyük sonuçların alındığı ideal bir yeniden dekore etme yöntemi olduğunu belirtti. “Bazen sadece bir aksesuar, duvar kağıdı veya aydınlatma yeterli olur” diyen Balcı; “Kimi zaman da sıfırdan yeni bir mekan; örneğin ailenizde yaşanan değişikliklere uyum sağlamak için yeni bir çocuk odası ya da hayalini kurduğunuz bir hobi odası tasarlamak isteyebilirsiniz. Touching’in kapsamlı bir iç mimari hizmetinden en büyük farkı ekonomik bir çözüm olmasının yanı sıra hazırlanma süresidir. Yaşam alanlarını kısa zamanda ve uygun maliyetle, varolan malzemelerden de faydalanarak karmaşaya neden olmayacak şekilde yenileme” anlamına gelen Touching yönteminde bir odayı, A’dan Z’ye yenilenmek ve birkaç günde anahtar teslim şeklinde sunmak mümkün olabiliyor.” diye ekledi.

Touching’in Bir Parçası da Sanatsal Objeler

Touching metodunu uyguladığı projelerinde değerli sanatsal objeleri kullanmaktan da vazgeçmediğini belirten Balcı, “Yaptığım işlerde sanatsal objeler kullanmayı çok seviyorum, bu nedenle resim veya heykel gibi orijinal eserler kullanıyorum. Kullanılan sanat eserleri ile siz de mekanınızın bir köşesini sanat eserlerine açmış oluyorsunuz. Aslında bu yönüyle Touching’in erişilebilir sanatın yaygınlaşması için bir misyon yöntemi olarak konumlanmış oluyor. Bir yandan Touching ile mekanların dekorasyonunu yenilerken, bir yandan da kullandığımız değerli sanat objeleri yıllar sonra mekan sahiplerine yatırım olarak geri dönebiliyor. ” dedi.

Yüksek Mimar Emel Balcı’nın öncüsü olduğu Touching yöntemiyle artık planlarınızı ertelemeye gerek kalmıyor ve hayatınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz evleriniz ve ofislerinize sihirli dokunuşu gerçekleştirerek artık hayallerinizdeki yaşam alanına kavuşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.