Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Yağmur Atacan kimdir trafik kazası geçirdi son durumu ne?

14.12.2017
672
Yağmur Atacan kimdir trafik kazası geçirdi son durumu ne?

Pınar Altuğ ile evlendikten sonra ekranlarda yer almayan Yağmur Atacan kızı Su ile birlikte trafik kazası geçirdi. Peki Yağmur Atacan’ın sağlık durumu nasıl son durumu ne?

İstanbul Beykoz’da, ünlü oyuncu Yağmur Atacan’ın kullandığı cip kontrolden çıkarak bir otomobile çarptı. Kazada, otomobilin sürücüsü yaralanırken Yağmur Atacan ile yanındaki 5 yaşındaki kızı kazadan yara almadan kurtuldu. Arabaların devrildiği kaza ucuz sıyrıklarla atlatıldı. 

YAĞMUR ATACAN KİMDİR? Yugoslavya göçmeni bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Yağmur Atacan, 19 Mayıs 1983 tarihinde, doğdu. İlkokulu Eskişehir’de, Lise eğitimini Üsküdar Anadolu Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’nü bitirdi. Yağmur Atacan, lise yıllarında amatör olarak ve 2002 yılında Canbaz isimli oyunda oynadığı “Bebeto” karakteriyle tiyatro sahnesinde yer aldı. Ayrıca profesyonel baterist olarak 2001 yılından 2005 yılına kadar Arkhe ve Hi-Jack gruplarında çalıştı. 2006 yılında TRT’de “Ben İstersem” adlı programın sunuculuğunu yaptı. Yağmur Atacan, ek iş olarak otomobil galericiliği yapmaktadır. Atacan, 12 Nisan 2008 tarihinde, ünlü oyuncu Pınar Altuğ ile hayatını birleştirdi. Bu evliliğinden 2009 yılında “Su” adında bir kız evladı oldu. Atacan, ‘Doktorlar’ gibi bir çok dizi filmde başarıyla rol almıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.