Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Seçkin Piriler: Kaan, boşanmadan Kıvılcım’la yaşamak istedi

21.12.2017
665

Kıvılcım Ural’ın yaptığı zehir zemberek açıklamalardan sonra gözler eski model Seçkin Piriler’den gelecek açıklamaya çevrildi.

Seçkin Piriler: Kaan, boşanmadan Kıvılcım’la yaşamak istedi

Seçkin Piriler: Kaan, boşanmadan Kıvılcım’la yaşamak istedi

Önceki gün Seçkin Piriler’in çocuklarını evden kovduğu iddiaları ortaya atıldı ve bu iddianın üzerine Kıvılcım Ural, Instagram hesabından Seçkin Piriler’e ağır sözlerle göndermede bulundu.

Bu göndermenin ardından Seçkin Piriler, Kıvılcım Ural’ı mahkemeye verdi. Seçkin Piriler daha sonra bir dönem Mehmet Coşkundeniz ve Yeşim Salkım ile birlikte sunuculuğunu yaptığı Laf Bende Kalmasın programına telefonla bağlanarak eski eşi Kaan Tangöze’yle ilgili çok şaşırtıcı bilgiler paylaştı.

BOŞANMAK İSTEMEDİ

Piriler, eski eşine boşanma davası açmaya karar verdiği süreçte eşinin evlerine gelerek kendisine yalvardığını ve Kaan’ın Bana sadece bir sene ver, çocuklar yokluğumu fark etmeyecek bir sene sonra sana döneceğim. Ben seninle yaşlanmak istiyorum.” diyerek ağladığını söyledi.

“İKİMİZİ AYNI ANDA İDARE ETMEK İSTEDİ”

Kaan Tangöze’nin evliliğini bitirmeden Kıvılcım Ural’la bir ilişki yaşamak istediğini söyleyen Seçkin Piriler, “Ben böyle bir isteği duyunca çok sinirlendim ve davayı açmakta ne kadar haklı olduğumu bir kez daha anladım.” dedi. Kıvılcım Ural’ı mahkemeye verdiğini söyleyen Seçkin Piriler, “Kimse çocuklarımla olan ilişkimi bozamaz ve anneliğimi sorgulayamaz.” dedi.

İşte Kıvılcım Ural’ın sosyal medyadan yazdıkları:

“Duyduklarıma inanamıyorum. Biz insanoğluna neler oldu… Ebeveynlerin çocuklarına yaptıkları şiddet haberlerini aldıkça deliriyorum, çocuklarını maddi manevi kullanmak için onları istismar etmelerine şu genç yaşımda ben katlanamıyorum. Onları düşünmekten ben uyuyamadım. Sadece doğurmak ile ana olunmuyor. Neden doğum kontrol hapları var hiç düşündünüz mü? Biz gençler neden şapır şapır onlardan yutuyoruz? Mesela bir eğitim yöntemi yok mu ‘doğru bir ebeveyn’ olmak için? Sen kendini yapamadıysan çocuğun ne günahı var? Herkes gider evlat kalır. Hiç bir çocuk hiç bir ilişkinin garantisi değildir. Hiç bir çocuk sizin hayatınızı kurtarmak için dünyaya gelmez. Çocuklar bu dünyanın geleceği biricik pırlanta taneleridir. Kendi başarısızlığınızın cezasını çocuklarınıza çektiremezsiniz. Ben artık şiştim! Göstermelik sevgi karelerinin ardında yatan karanlık sırları işitmekten bıktım! Bu mesajımı okurlar da utanırlar belki. Evlatlarına sımsıkı sarılırlar. Lütfen elinizi vicdanınıza koyun ve doğru yolu bulun! Doğru yolu kimin gösterdiğinin bir önemi olmasın sizin için…”

Seçkin Piriler: Kaan, boşanmadan Kıvılcım’la yaşamak istedi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.