Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

New York Moda Haftası’na Damga Vuran Olaylar

09.05.2018
724

Dünya devi moda markasının kurucusu o defileden 2 gün sonra öldü!

New York Moda Haftası’na Damga Vuran Olaylar

1. Fotoğrafçı Mert Alaş ve ortağı Marcus Piggott’un Mert & Marcus adlı kitaplarının lansmanına dünyaca ünlü isimler akın etti.

Gelen isimler arasında Nicki Minaj, Adriana Lima, Gigi Hadid, Bella Hadid, Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Kendall Jenner, Irina Shayk, Sara Sampaio, Doutzen Kroes, Kim Kardashian, Joan Smalls ve Cindy Crawford vardı. Lansman birçok ünlü ismin bir araya gelmesi sebebiyle çok konuşuldu.

2. Kiralık Aşk dizisinde Sude rolüyle tanınan Melisa Şenolsun moda haftasına katıldı ve birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı

21 yaşındaki oyuncu çalıştığı markanın yüzü olarak V dergisinin düzenlediği özel partiye katıldı. Basında yer alan haberlere göre güzelliğiyle hem Amerikalı konukların hem de birçok ünlü modelin ilgisini çekmeyi başardı.

3. Bella ve Gigi Hadid kardeşler de aynı marka için aynı podyumda boy gösterdiler

Ünlü Victoria Secret modelleri olan Gigi ve Bella, Brandon Maxwell markası beyaz elbiselerle ve sonrasında kırmızı kombinlerle boy gösterdi.

4. Kendall Jenner “Son 10 Yılın Moda İkonu” seçildi ve ödülü New York Moda Haftası’nda aldı. Birçok kişi desteklese de modacılar tarafından fazlaca eleştirildi bu ödül.

5. Space X ve Tesla’nın kurucusu Elon Musk’ın annesi Maye Musk bir marka için genç mankenlerle birlikte podyuma çıktı

Mankenliğe 15 yaşında başlayan ancak evlendikten sonra yapmayı bırakan Maye Musk uluslararası bir mankenlik ajansıyla anlaşma imzalayarak 60’larında podyuma geri döndü. Musk, sağlığı elverdiği sürece podyuma çıkmaktan vazgeçmeyeceğini söyledi.

6. Yves Saint Laurent markasının kurucularından Pierre Bergé defilenin ikinci günü hayatını kaybetti ve bu olay birçok kişiyi üzerek moda haftasına damgasını vurdu

7. Uzun süredir ortalarda görünmeyen Jim Carrey moda haftasına katılarak herkesi şaşırttı.

8. Aralarında Spohia Loren, Cindy Crawford, Gisele Bundchen gibi modellerin fotoğraflarının da yer aldığı 130 fotoğraflık Pirelli Takvimi İkonları sergisi ziyarete açıldı

9. Cindy Crawford’ın kızı 16 yaşındaki Kaia Gerber annesinin izinden gitmeye karar verdi ve moda haftasında ilk kez bir defilede boy gösterdi

Kaynak:Listelist

Yayın tarihi: 14.09.2017

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.