Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Ne Nereden: Erkenci Kuş 5. Bölüm Kıyafetleri

03.08.2018
1.161

Başladığı günden beri büyük ilgiyle izlenen yaz dizisi “Erkenci Kuş” hakkında en çok konuşulan konulardan biri karakterlerin kıyafetleri. Çünkü hepsi çok şık, hepsi çok alımlı! Erkenci Kuş’un 5. bölümünde kim neyi nereden giydi hep birlikte bakalım.

Ne Nereden: Erkenci Kuş 5. Bölüm Kıyafetleri

 

Dizinin güzel esas kızı Sanem’in giydiği bu gömlek için yazın tanımı diyebiliriz! Canlı rengi ve çiçek desenleriyle oldukça şık duran gömlek Network imzası taşıyor. 

Yaz aylarında hepimşiz için kurtarıcı görevi gören kot şortları Sanem de kullanıyor elbette. Bu güzel kombinde şortu Levi’s, karpuz kol bluzu  Me You Concept, kombinin mükemmel tamamlayıcısı hasır çantası ise İpekyol. 

Bu yaz yükselişte olan kemerli yüksek bel şortu çok güzel fırfırlı bir bluzla tamamlayan Sanem’İn kombini My Best Friends.

Sanem günlük kombinlerindeki başarısını gece şıklığında da sürdürüyor. Yaz akşamlarına çok yakışan beyaz renkli düşük omuzlu bu elbise de My Best Friends imzalı. 

Tuvanam Maison A 46 imzalı bu şık elbiseyi Demet Özdemir’in ne kadar güzel taşıdığını söylemeden geçemeyiz. 

Elbisenin tamamlayıcısı portföy ise Pink Ylola.

Güzel kombinleri mükemmel hale getiren küçük dokunuşlar: takılar ! Sanem bu konuda da oldukça başarılı. Bu sahnede kullandığı kolyesi Gülce Dereli, yüzüğü ise AG Jewellery by Aslı Goncer.

Dizinin asi yakışıklısı Can’ın salaş tarzına oldukça uyan tişörtü Brand Who, takıları 602. 

Kıyafet seçimlerinde Sanem’in ablası Leyla da en az kardeşi kadar başarılı. Bu hafta giydiği omzu açık yeşil elbise Trendyol Milla’dan. 

Yeşil elbisesini tamamladığı yine aynı renk küpeleri ise Selin Ecer imzalı. 

Aylin’in taktığı bu earcuff tarzı güzel küpeler  AG Jewellery by Aslı Goncer imzası taşıyor. 

Yayın tarihi: 27.07.2018

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.