Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Kısa Bacaklı Kadınların Giymesi Gereken 6 Kot Pantolon

03.08.2018
809

Minyon bir kadınsanız öyle her istediğinizi giyinmeniz pek mümkün değildir. Sizi o minik vücudunuzla birlikte harika gösterebilecek doğru kıyafetleri seçmeniz gerekir. Bu nedenle özellikle bedeninize göre daha kısa bacaklara sahip minyon bir kadınsanız nasıl pantolonlar seçtiğiniz çok önemlidir. Bizim de size bu konuda bazı tavsiyelerimiz olacak.

Kısa Bacaklı Kadınların Giymesi Gereken 6 Kot Pantolon

Klasik Skinny Jeanler


Tam olarak klasik diyebileceğimiz skinny jeanlerden bahsediyoruz. Bel boyu orta olan ve tüm bacağınızı olduğu gibi saran hiç bir özelliği olmayan bu jeanler özellikle minion kadınlar için biçilmiş kaftandır. Bacak boyu bileğin biraz üstünde biterse tadından giyilmez.

70’lerin Bol Paçaları


Minyon karakterlerin hareket kazanması için en iyi seçenekler bol paça pantolonlardır. Bu sene de ne kadar moda olduğunu hatırlatmamıza gerek var mı bilmiyoruz. Eğer minion bir kadınsanız üstü tam oturan ve dizden itibaren bollaşan modelleri tercih edebilirsiniz.

Salaş Boyfriend Jeanler


Boyfriend jeanlerin en çok yakıştığı tippler hangileri? Tabii ki siz minyonlar! Dünyanın en tatlı ve romantik insanına dönüşmek için yapmanız gereken tek şey boyfriend jean’inizin üzerine beyaz bir tişört çekmek. Sanki özellikle kısa kadınlar için yaratılmış gibi bir pantolon.

Boru Paça Zarif Kotlar


Minyonluk demek zarafet demektir. Üzerine bir de kotun en zarif hali olabilen boru paça pantolonları ekleyin. Ortaya gerçekten çok zarif bir görüntü çıkıyor. Eğer mini boy bir kadınsanız bu pantolonları hayatınızın her döneminde günün her saatinde çekinmeden kullanabilirsiniz.

Siyah Bilek Kotlar


Minyon kadınlar için siyah pantolonlar da oldukça iyi seçimlerdir. Eğer yırtık modellerden giyinmek istiyorsanız dizinizin hemen üzerinde kesilmiş kotları tercih etmelisiniz. Bilek boyunuz ize ayak bileğinizin hemen üzerinde olmalı. Bu bacak boyunuzu daha uzun gösterecektir.

Yüksek Belli Pantolonlar


Evet gelelim illüzyonun yararlarına! Yüksek belli pantolonlar özellikle kısa boylu ve kısa bacaklı kadınlar için mükemmel seçimlerdir. Belin yüksekliği bacak boyunun da uzun görünmesi sağlar. Bu nedenle bacakların daha uzun görünmesini istiyorsanız bu pantolonların her renginden dolabınızda bulundurmalısınız.

Kaynak:  Doğan Burda

Yayın tarihi: 24.07.2018

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.