Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Gökçe Bahadır kimdir aslen nereli Beyaz Show’un konuğu

14.12.2017
726
Gökçe Bahadır kimdir aslen nereli Beyaz Show’un konuğu

Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle kariyerinde çıkış yakalayan Gökçe Bahadır merak ediliyor. Ali Sunal ile boşandıktan sonra hayatına kimseyi almayan Gökçe Bahadır, bugün Beyaz Show’un konuğu. Peki son dönemin en dikkat çeken isimlerinden biri olan Gökçe Bahadır kim?

Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Gökçe Bahadır, 9 Kasım 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Akademi’de okurken bir yandan da Fenerbahçe FM’de radyo programı sundu. Okuldan mezun olduktan sonra Best TV’de VJ’lik, ardından Show TV’de Sinyal programının sunuculuğunu yaptı. 2001 yılında “Tatlı Hayat”, 2002 yılında “Beşik Kertmesi”, 2003 yılında “Mühürlü Güller” gibi dönemin başarılı dizilerinde bölüm oyunculuğu yaptı. 2003-2005 yılları arasında “Hayat Bilgisi” dizisinde “Törpü” karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı.

Gökçe Bahadır’ın hobileri arasında dans etmek, şarkı söylemek, kitap okumak, film seyretmek, müzik dinlemek var. 2010 yılında bir çorap markasının reklam filminde oynadı. Gökçe Bahadır, oyuncu Kemal Sunal’ın oğlu oyuncu Ali Sunal ile 22 Temmuz 2011 tarihinde evlendi. 23 Şubat 2012 tarihinde boşandı. 2015 yılının Ekim ayında yayınlanmaya başlayan “Hatırla Gönül” adlı dizide Gökçe Bahadır, Engin Öztürk, Onur Saylak ve Selen Öztürk birlikte rol aldı. Şimdi Ufak Tefek Cinayetler dizisinde oynayan Gökçe Bahadır kariyerinin zirvesinde.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.