Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Fonksiyonel mobilyalar ile sonsuz rahatlık

21.05.2018
705

Çok amaçlı mobilyalar ile dar alanlarda mucize yaratırken, yaşam alanlarınızı sürprizlerle dolu mekanlar haline dönüştürebilirsiniz.

Fonksiyonel mobilyalar ile sonsuz rahatlık

Bir anda değişebilir halleri ile küçük mekanlar için ideal olan, heybetli ve fazla eşyayı sevmeyenler için ise oldukça portatif ve pratik özellikleri bulunan bu mobilyalar birçok amaca hizmet edebiliyor.

Küçük bir sehpa bir dokunuşla kocaman bir yemek masası haline dönüşebiliyor; kitaplık gibi görünen bir raf anında oldukça konforlu bir yatak olabiiyor.

Mekanların her alanında düşünebileceğiniz çok amaçlı mobilyalar ile birçok arzunuzu bir araya toplayarak hem zamandan hem alandan hem de maddiyattan fazlasıyla kar edeceksiniz.

Az eşya ile maksimum fayda sağlamanın konforu bugünlerde oldukça trend olmuş durumda. Sade dekore edilmiş mekanlarda her duruma uyum sağlayabilen mobilyaların olması günümüzün stresli anlarında bizi büyük dertlerden kurtarıyor.

Fonksiyonel mobilyalar ile şık mekanlar yaratma konusunda şüpheniz var ise kesinlikle endişelenmeyin; ilginç ve göz dolduran tasarımlar kesinlikle yaşam alanınızda farklı rüzgarların esmesine sebep olacak.

Özellikle de evinize gelen misafirlerinize sürpriz dolu anlar yaşatarak ortamı neşelendirirken, hem siz hem de konuklarınız fazlasıyla rahat edecekler…

İşte size fonksiyonel mobilyalar ile istediğiniz yeri bir hokus pokusla, anında bambaşka hale dönüştürebilmenin anahtarı olacak tasarımlara örnekler…

Haberin devamı için tıklayın!

Yayın tarihi: 29.06.2010

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.