Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Duvar kaplamalarındaki son yenilikler

21.05.2018
1.046

Duvar ve tavan kaplamalarına her geçen gün yeni çözüm üreten firmalar, uygulanabilirliği kolay olan malzemeleri ön plana çıkarıyorlar.

Duvar kaplamalarındaki son yenilikler

Evinizde ya da ofisinizde dekorasyon çalışmalarına başlamadan önce, duvarlar ve tavanlar, düşüneceğiniz ilk ve birincil detaylardır aslında.

Renklerini ve şekillerini kullanılan malzemeler ile destekleyerek harikalar yaratmak çoğu zaman sizin elinizdedir…

Bu önemin farkına varan üreticiler ise duvar ve tavanlar için dekoratif olan fonksiyonel malzemelerden üretilen yenilikler ile yaşam alanlarını fethediyorlar: Boyanabilir duvar kağıtları ile stropiyerler duvar ve tavan kaplamalarında son günlerde tercih ediliyor.

Tavana tek hareket ile yapışan stropiyerler ile alçı ya boya yapmadan kusursuz güzellikte tavanlar ortaya çıkıyor.

Banyo ve mutfak gibi ıslak ve buharlı ortamlarda da rahatlıkla kullanılan bu malzemeler uzun ömürlü ve istenilen renge boyanabilme özelliği ile de dikkat çekiyor…

Bunlara eşlik edecek olan ve aslında bir tür tamamlayıcı bir malzeme olarak görülen boyanabilir kabartmalı duvar kağıtları ile de bir bütünlük sağlayarak yaratmak istediğiniz değişikliği en ekonomik şekilde yapabilirsiniz.

Hem maliyetten hem de zamandan kazanmak, aynı zamanda da trendleri takip ederek yaşam alanınıza gereken özeni göstermeniz kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak…

Mahmure Dekorasyon Editörü: Gözde Tura

Haberin devamı için tıklayın!

Yayın tarihi: 31.08.2010

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.