Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Dizi Modası – İstanbullu Gelin / Süreyya Stili

22.05.2018
1.274

Ekranlara Hayat Bilgisi dizisi ile giriş yapan Aslı Enver’i, bir çoğumuz Kavak Yelleri dizisinde canlandırdığı Mine karakteri ile hatırlıyor. Kardeşim Benim filminde Burak Özçivit ve eşi Murat Boz ile rol alan güzel oyuncu, şimdi ekranlarda İstanbullu Gelin Süreyya olarak nam saldı.

Dizi Modası – İstanbullu Gelin / Süreyya Stili

Özel hayatı ve stili takipçileri tarafından çok beğenilen Aslı Enver’in dizi stili de merak konusu oluyor. Seyirci Aslı Enver’in sempatik tavırları ile Süreyya’nın dizideki tavırlarını birbiriyle özdeşleştirmiş durumda. Öyle ki bazen dizi kıyafetlerini kendi tercih ettiği ve stiline uygun olarak uyarladığı söyleniyor.

Süreyya karakteri zengin aile gelini kalıplarını kafamızda yıkan bir karakter. Neşeli halleri, çocuksu tavrı ile kişiliğinden ödün vermiyor. Giyiminde rahat, bazen salaş ve kasik parçaları tercih ediyor.

Bazı dizilerde görmeye alışkın olduğumuz evde saçlar yapılı, ful makyaj ve abiye elbise ile salınma durumları Süreyya’ya göre pek değil.

Şaçları ve makyajı sade ve günlük kullanıma uygun. Süreyya’nın en çok merak edilen kıyafeti genelde farklı renk ve modeldeki kabanları oluyor. Tercih ettiği ürünler klasik kesimli erkek yaka kabanlar, spor kısa şişme montlar ve haki renk parkalar. Bunların dışında geçtiğimiz bölümlerde sırtı yusufçuk işlemeli bir pelerin ile görmüştük kendisini. Pelerin Jaquette by Elvan tasarımı idi.

Üstteki kombinde Süreyya’yı sezonun modası erkek yaka belden kuşaklı MUDO marka kaban ile görüyoruz. Bu sezon aynı modelde, farklı renklerde kabanları bir çok markada bulmak mümkün. İçine giydiği kazak BSL Fashion markasına ait, saks mavisi kolları geniş model bir triko. Üzerine kullanıdığı şal gri lastik örgü uzun bir atkı, benzer ürünü ZARA’da bulmak mümkün.

Sürayya’yı yine erkek yaka klasik siyah bir kaban ile görüyoruz. İçindeki ceket-elbise sezonun modası, markası TOUCHE. Süreyya elbiseyi kemer ve broşlar ile birlikte kullanmış. İnci topuklu siyah çorap botları ise İLVİ marka.

Süreyya’nın en çok merak edilen kabanlarından olan bu yün trençkot MYBESTFRIENDS markasına ait. Çantası CHLOE’nin klasik bir modeli, boyundaki kırmızı renk ağırlıklı fular ise yine sezonun moda aksesuarlarından.

Süreyya’nın erkek yaka mavi ceketi Jaqette by Elvan tasarımı. Oversize salaş kazak modasına uygun olarak içine giydiği beyaz kazak Dilvin marka, kullandığı çanta Rossea Offical.

Süreyya’nın günlük giyimde tercih ettiği oversize balon kollu kırmızı triko PullandBear markasına ait, içindeki kot gömlek ise Mavi marka. Sade kombinini aksesuarlar ile hareketlendirmiş, sallantılı küpeler, farklı yüzükler ve şahmeranlar en çok kullandığı aksesuarlar arasında.

Geçtiğimiz bölüm Süreyya’nın en çok merak edilen kıyafeti bu çizgili sweatshirt oldu, English Factory markasına ait olan bu ürün BOYNER mağazalarında satılıyor. Pantolonu önden bağcıklı bir model olup Beyyoğlu markasına ait, benzer ürünü Twist markasında da bulmak mümkün. Kullandığı küpeler Lope Jewellery.

Süreyya’nın şık giyiminden bir örnek. Şık gömleği klasik beyaz gizli düğmeli bir model, İPEKYOL markasına ait. Etek seçimi oldukça farklı, SUDIETUZ tasarımı, daha önce aynı eteği Elçin Sangu’nun üzerinde görmüştük. Bordo çizmeleri ise NINE WEST marka.

Hazırlayan: Vitrinde Ne Var

Yayın tarihi: 12.03.2018

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.