Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Beyaz Tişört Ve Jean İkilisi Nasıl Giyilir?

11.12.2017
815

Cool bir cekete şans verilmeli!

Beyaz Tişört Ve Jean İkilisi Nasıl Giyilir?

Beyaz tişört ve jean ikilisi nasıl giyilir?

Herkesin sahip olduğu iki parçayı giyip de farklı olmak mümkün mü? Jean ve beyaz tişört ikilisi, çabasız şıklık denen o gizemli görünümün ortaya çıktığı kombin olabilir. Bu kombini sokakta birçok kadının üzerinde görmek yüksek bir ihtimal. Morhipo MAG ekibi diğerlerinden farklı olmak için neler yapılabileceği konusunda tüyolar veriyor.

Beyaz tişört ve jean pantolonu farklı kılmanın ilk ve en kolay yolu kombini topuklu ayakkabıyla tamamlamak. Bu üçlüde ayakkabının renkleri konusunda cesur olmak stile artı puan kazandırıyor.

Cool bir cekete şans verilmeli

Sokaklarda az önce podyuma çıkmış Gigi Hadid gibi yürümek isteyenlere; topuklu ayakkabıya eşlik edecek cool bir ceket öneriliyor. Tabii ceket omuzlarda duracak ki yeterince havalı bir görünüm elde edilsin.

Geniş bir jean ve sneaker

Topuklu ayakkabı kadını olmayanlara da ekibin bir tavsiyesi var. Hissedilen rahatlığı iki katına çıkarmak için sneaker’a eşlik edecek geniş bir jean öneriliyor. Beyaz sneaker ve tişört uyumu yakalanırken rahatlıktan da ödün verilmemiş oluyor.

Yırtık jean her zaman iyidir

Moda dünyası yırtık jeanlerin ne kadar cool göründüğü konusunda uzun zamandır hemfikir. Yırtık jean ve beyaz tişörtü loafer ile tamamlamak kolayca şık bir görünüm elde etmeyi sağlayacaktır.

Slogan tişörtlerle trendlere ayak uydurun

Son dönemde modanın sesi slogan tişörtler sayesinde biraz daha yükseldi. Onlardan birine sahip olmak trendlere uygun bir görünüme kavuştururken diğer yandan da yükselen seslere eşlik etmeyi sağlıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.