Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Ayhan Aşan kimdir kızı Seda Sayan’da fena döktürdü

14.12.2017
705
Ayhan Aşan kimdir kızı Seda Sayan’da fena döktürdü

Show Tv’de yayınlanan Artık Susma programında Ayhan Aşan’ın kızı Büşra Aşan konuk oldu. Eve gelmediğini söyleyen Büşra Aşan, babasının ona yok saydığını ve eve 2 -3 ayda bir geldiğini söyledi. Peki yeniden gündeme gelen Ayhan Aşan kimdir aslen nereli kaç yaşında?

Ayhan Aşan, 1968 yılında Balıkesir’de doğdu. 8-9 yaşlarından itibaren özel olarak müziğe ilgi duydu ve o yaşlardan itibaren özel musiki dersi aldı. Defalarca Türkiye genelinde yapılmakta olan ses yarışmalarına katılan Ayhan Aşan, 1987 tarihinde yapılmış olan Altın Lale Ses yarışmasıyla önemli bir başarı elde etti. Üç yıl Üsküdar Musiki Cemiyetinde Türk müziği konusunda eğitim gördü

9 YIL ÖNCE BAŞVURU YAPTI

1992 yılında hayranıyla hayatını birleştiren Ayhan Aşan’ın eski eşi Selma Aşan, 2008 yılının temmuz ayında mahkemeye başvurarak, 17 yıllık kocasının 9 yıl önce 2 çocuğu ile birlikte kendisini terk ettiğini ve başka bir kadınla yaşamaya başladığını ileri sürdü.

AYHAN AŞAN’IN KIZI NE DİYOR?

Seda Sayan’ın programına başvuru yaparak açıklamalarda bulunan Büşra Aşan, babasının eve hiç gelmediğini söylüyor. Başka bir kadınla yaşadığını söyleyen Büşra Aşan’ın aynı zamanda otizimli bir kardeşi bulunuyor. 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.