Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Aslıhan Gürbüz kimdir eski eşine bakın çok şaşıracaksınız

14.12.2017
1.044
Aslıhan Gürbüz kimdir eski eşine bakın çok şaşıracaksınız

Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle kariyerinde zirveye çıkan Aslıhan Gürbüz en çok merak edilen isimlerden biri. Merve karakteriyle adeta kendine hayran bırakan Aslıhan Gürbüz’ün özel hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Peki kimdir bu Aslıhan Gürbüz?

Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983 tarihinde Çanakkale‘de dünyaya geldi. Aslıhan Gürbüz’ün babası Eskişehir Seyitgazi’lidir. 5 yaşında babasının işi dolayısıyla, İstanbul‘dan Bursa İnegöl‘e taşınma kararı aldılar. Bursa’nın İnegöl İlçesinde Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulunda okudu. Aslıhan Gürbüz, Meslek lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun oldu.  2009 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan, yapımcılığını Timur Savcı‘nın üstlendiği, senaryosu Meral Okay tarafından yazılan ve yönetmenliğini Ulaş İnaç‘ın yaptığı “Bir Bulut Olsam” dizisinde rol aldı. Yahşi Cazibe dizisiyle adını duyuran Aslıhan Gürbüz Ufak Tefek Cinayetler ile adeta zirveye çıktı.

ASLIHAN GÜRBÜZ SEVGİLİSİ VAR MI? Temmuz 2011 yılında oyuncu Kerem Kupacı ile evlenen Aslıhan Gürbüz daha sonra ayrıldı. Şimdi hayatında kimse olmayan Aslıhan Gürbüz kariyerine odaklanmış durumda.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.