Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

Acun Ilıcalı’

14.12.2017
890
Acun Ilıcalı’

Acun Ilıcalı’nın ikinci eşi olan Zeynep Ilıcalı kimdir çocuklarının isimleri ne? Acun Ilıcalı’nın ilk eşi Seda Başbuğ’dan boşandıktan 10 yıl sonra evlendiği eşi Zeynep Ilıcalı bir mimar.

Acun Ilıcalı ile Zeynep Ilıcalı’nın evliliği 2003 yılında gerçekleşti. O dönemde Acun Ilıcalı henüz bir medya patronu değil, yeni ünlenen bir televizyon muhabiriydi. Acun Ilıcalı’nın ikinci karısı ile olan evliliğinden 2 kızı daha oldu. Acun Ilıcalı’nın Zeynep Ilıcalı’dan olan çocuklarının isimleri Leyla Ilıcalı ve Yasemin Ilıcalı. Acun Ilıcalı son eşi Şeyma Subaşı ile henüz evliyken birlikte olmaya başladı. Yasak aşkı ile gündem olan Acun Ilıcalı, söylentilere kulaklarını tıkadı ve Şeyma Subaşı ile olan ilişkisinden bir de çocuk sahibi oldu.

Acun Ilıcalı büyük aşkı Şeyma Subaşı ile sunuculuğunu yaptığı  televizyon programı Var Mısın Yok musun’da tanıştı. İlişkisi döneminde Zeynep Ilıcalı ile boşanma kararı aldı. 2016 yılında da Zeynep Ilıcalı ile 2003 yılında yaptığı evliliği noktaladı.

Acun Ilıcalı’nın eşleri ve çocukları! İlk eşi ve ikinci karısı kimdir? Acun Ilıcalı'nın eşleri ve çocukları! İlk eşi ve ikinci karısı kimdir? Acun Ilıcalı'nın eşleri ve çocukları! İlk eşi ve ikinci karısı kimdir? Acun Ilıcalı'nın eşleri ve çocukları! İlk eşi ve ikinci karısı kimdir? HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.