Tarif Mekanı – Yemek tarifleri ve hayata dair…

10 dakikada boşandılar

12.09.2018
726

Demet Akalın ile Okan Kurt, 6 yıllık evliliklerini sonlandırdı. İkili maddi ve manevi tazminat talep etmedi.

10 dakikada boşandılar

Okan Kurt’un aile şirketi Martaş Lojistik’in borçları nedeniyle Beykoz’daki evlerine haciz gelen Demet Akalın ile Okan Kurt çifti, Beykoz Adliyesi’nde şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. Altı yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak sonlandıran ikilinin duruşması 10 dakika sürdü. Boşanma dilekçesiyle birlikte mahkemeye bir protokol sunuldu. Protokolde çift birbirlerinden nafaka ve tazminat talep etmedi. Hira’nın velayetinin ise anne Akalın’a verildiği kaydedildi. Çıkışta açıklama yapmayan popçu, “Formalite bir boşanma mı” sorusuna “Yok” demekle yetindi. Kurt ise “Hayırlı olsun” diyenlere “Böyle şeyin hayırlısı mı olur” şeklinde yanıt verdi. Ayrıca boşanma talebinin kendisinden gelmediğini söyledi. Akalın sosyla medyadan ‘Kurt’ soyadını ve eşiyle olan fotoğraflarını sildi.

Adliyeye böyle geldiler

Adliyeye ayrı ayrı giriş yapan Akalın ile Kurt çiftinin morallerinin bozuk olduğu dikkatlerden kaçmadı. İkili, adliye koridorlarında da yan yana gelmemeye çalıştı. 

HACZEDİLEN EŞYALAR

Akalın’ın avukatının, “İstihkak iddiamız devam ediyor. Yasal haklarımızı kullanacağız” şerhi ile imzaladığı haciz tutanağına göre haczedilen o eşyaların listesi:

4 adet LCD televizyon ve sehpa

6 kişilik yemek masası ve 4 sandalyesi

2 adet koltuk takımı

6 kişilik yemek masası ve 6 sandalyesi

12 kişilik yemek masası ve 12 adet sandalye

1 adet çamaşır makinesi

2 adet kurutma makinesi 

6 adet klima

6 adet muhtelif ebatlarda tablo

5 adet muhtelif ebatlarda avize

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.